444 1 730

Osmanlı FX

Osmanlı FX alıştığınız FX işlem platformlarından farklı olarak size diğer piyasalarla entegre bir işlem ortamı sağlar.

 

  • Masaüstüne kurduğunuz FX platformu için gerekli olan Matriks terminali ile tüm piyasalara ve haberlere erişim sağlar, BIST verilerini 15 dakika gecikmeli olarak takip edebilirsiniz.
  • Matriks grafiklerini FX işlemlerinizde de kullanır, grafik üzerinden hisse, viop ve FX emri girebilir, emirlerinizi yine grafik üzerinden takip edebilirsiniz.
  • Osmanlı AktifTrader FX web bazlı platform ile masaüstünüze herhangi bir uygulama indirmeden hesabınıza web browser üzerinden ulaşır ve işlem yapabilirsiniz.
  • Osmanlı FX Mobil, Android ve IOS uygulamaları ile ekran başında olmadan cep telefonunuzdan fiyatları takip edebilir ve işlem yapabilirsiniz.
  • Para transferleri kolay ve hızlıdır. Müşteri temsilcinizi arama, faks vb. ihtiyaç durmadan platform üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Güvenliğiniz için 3. Kişilere para transferi yapılmaz.
  • Hedef veya sabit spread yoktur. Değişken spread ile piyasa şartlarına göre değişken spread avantajı sağlayabilirsiniz.
  • Osmanlı Yatırım’ın Osmanlı FX platformunda tek işlevi aracılık olup emirleriniz direkt olarak likidite sağlayıcılara iletilmektedir.

 

DESTEK HİZMETLERİ

Para transferleri ve FX işlemleri ile ilgili sorularınız için 08.30 – 19.00 arası 444 1 730 Call Center Hizmetimiz ile bize ulaşabilir; cari hesabınızda bulunan bakiyenizden FX hesabınıza teminat aktarımı ve emir girişlerinizi gerçekleştirebilir, hesabınız, ürünler ve hesap açılışları ile ilgili yardım alabilirsiniz.

Platformlarla ilgili teknik destek için 24 saat 0 212 354 54 54 Matriks teknik destek ekibi haftanın 5 günü 24 saat masaüstü, web ve mobil uygulamada karşılaştığınız teknik sorunlar için size destek olacaktır.

ÜCRETSİZ DEMO HESAP
GERÇEK HESAP AÇ